Gdzie znaleźć innych racer’ów do wspólnego latania?

Każdy, kto trenuje sam latanie racer’em, prędzej czy później ma ochotę spróbować swoich sił z innymi, wspólnie spędzić czasy, poobserwować technikę, dopytać o budowę itd.

Opcji znalezienia innych pasjonatów wyścigów dronów jest w obecnych czasach całkiem sporo. Są wciaż jeszcze nieśmiertelne fora internetowe, a raczej subfora forów modelarskich, na których można spotkać fanów tego sportu. Całkiem prężnie działaja grupy na Facebook’u: RACE KOPTER oraz RC FPV Racing. Ostatnio jednak wpadła mi w oczy fajna mapa stworzona na bazie Google Maps, na której każdy może zaznaczyć pinezką swoją miejscówkę i zostawić jakikolwiek kontakt (mail, telefon, inne), by móc się z nim skontaktować na wspólne latanie. Sprawdźcie sami – może są w waszej okolicy (szczególnie w mniejszych miastach) osoby, o których nawet nie wiedzieliście, a któe latają racer’ami i są chętni na wspólne loty!

2 thoughts on “Gdzie znaleźć innych racer’ów do wspólnego latania?

 • 21 kwietnia 2016 at 18:46
  Permalink

  a jak można dodać informacje o sobie do tej mapy?

  Reply
  • 21 kwietnia 2016 at 20:27
   Permalink

   kliknij na ikonkę ramki w prawym górnym rogu mapy, otworzy Ci się w osobnym oknie, po lewej stronie masz EDYTUJ, pojawią się opcję, m.in. pinezka z funkcją „Dodaj znacznik” i dodajesz siebie na mapie. Tyle! 🙂

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *