Wyścigi dronów w polskiej telewizji?

W koncu! Wszystko wskazuje na to, że wyścigi dronów ostatecznie zawitają również w polskiej telewizji, a dokładniej na internetowej platformie VOD player.pl, która należy do Grupy TVN.

Pierwsza wzmianka o wyścigach dronów w TVN pojawiła się w artykule na businessinsider.com.pl, w której możemy przeczytać, że serwis VOS player.pl od marca tego roku zacznie udostępniać relacje z zawodów amerykańskiej ligi Drone Racing League. Będzie to 10 pierwszych odcinków po 50 minut każdy, które będą zawierać skrót samych wyścigów oraz relacje prowadzących i komentarze uczestników.

Jeszcze ciekawej może być jednak, gdy do Player.pl zawitają piloci dronów wyścigowych z naszego polskiego „podwórka”. Narazie trudno o jakieś szczegóły, ale sporo zdradza wpis Maćka Poschwalda na swoim profilu Facebook, wraz ze zdjęciem:

Piotr Walędziak, Maciej Poschwald i Krzysztof Chartanowicz w TVN
Źródło: https://www.facebook.com/MacFPV/photos/pb.1599826886949790.-2207520000.1485419565./1781864328746044/

Na zdjęciu od lewej: Piotr Walędziak, Maciej Poschwald i Krzysztof Chartanowicz. Fotka z FB zawiera również podpis:

Piotr Walędziak, Maciej Poschwald i Krzysztof Chartanowicz w TVN

Postaram się potwierdzić dziś tę informację na 100%, ale raczej wszystko wskazuje na to, że chłopaki z ekipy RotoRacer będą prezentować również swoje umiejętności w ramach programu poświęconego dronom wyścigowym na platformie Player.pl. Czekam z niecierpliwością do marca, a może wcześniej?.. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *