Maciej Poschwald wygrywa Malta Drone Nationals!

W miniony weekend, a dokładniej 24-25 marca 2017, odbyły się wyścigi dronów w ramach Malta Drone Nationals wliczane do europejskiego pucharu organizacji ERSA. W zawodach udział wzięło dwóch naszych reprezentantów – Maciej Poschwald i Krzysztof Chartanowicz. Maciej wrócił z Malty z podwójnym „medalem”. Była to pierwsza wygrana w międzynarodowych zawodach w tym sezonie i zarazem pierwsze takie zawody, na których wystąpili nasi reprezentanci. Świetne rozpoczęcie sezonu!

Mac znów udowodnił, że reprezentuje poziom światowej czołówki. Wygrał zawody w dwóch rozgrywanych kategoriach wyścgiowych: 4S oraz OPEN (prócz tego była kategoria Freestyle, w której nie startował). Krzysztof mimo dobrego występu i dobrych czasów nie ukończył półfinałów przez co nie mógł zawalczyć o najwyższe pozycje na podium.

Jak wyglądała trasa na zawodach Malta Drone Nationals możecie zobaczyć chociażby na nagraniu video udostępnionym na profilu Maćka na Facebook’u. Poniższe zdjęcia pochodzą z fanpage Malta Drone Nationals:

Maciej Poschwald na Malta Drone Nationals
Maciej Poschwald na Malta Drone Nationals
Krzysztof Chartanowicz na Malta Drone Nationals
Krzysztof Chartanowicz na Malta Drone Nationals

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *